Najlepsze zajęcia na deszczowy dzień

Istnieje wiele sposobów na spędzenie deszczowego dnia w Tajlandii. W takie dni zaczynasz myśleć o zajęciach, które nie przyszłyby ci do głowy w słoneczny dzień. Wiemy, że większość z Was przyjeżdża, aby cieszyć się plażą i słońcem. Ale to tropikalna wyspa i tak jak w każdym tropikalnym kraju, w porze deszczowej można spodziewać się mieszanki deszczowych i słonecznych dni, tak więc lepiej się przygotować.

Oto kilka propozycji przyjemnych zajęć na deszczowe dni w Tajlandii

Skorzystaj z zabiegu spa i masażu tajskiego

Czy może być przyjemniejszy sposób na spędzenie deszczowego dnia w Tajlandii niż odpoczynek dla mięśni? W Tajlandii popularne są zabiegi spa i masaże. Masaż tajski ma kilka zalet. Łagodzi obciążenie fizyczne i psychiczne, zmniejsza stres i zwiększa witalność.

Weź udział w tajskich lekcjach gotowania

Kuchnia tajska słynie na całym świecie ze wyjątkowych smaków i aromatów. Zapisać się na lekcje gotowania w Tajlandii to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić w deszczowy dzień; w ten sposób pogłębisz wiedzę o tajskiej kulturze poprzez naukę przygotowywania tajskiego jedzenia.

Istnieje kilka doskonałych szkół gotowania, gdzie możesz nauczyć się, jak przygotowywać dania kuchni tajskiej, takie jak Pad Thai, Zupa Tom Yum, Somtam i inne popularne potrawy kuchni tajskiej. Niektóre lekcje gotowania obejmują także wycieczkę na lokalny targ w celu kupienia świeżych składników.

Weź udział w zajęciach jogi

Korzyści płynące z jogi nie są tajemnicą. Udowodniono, że joga zwalcza stres, łagodzi bóle, poprawia elastyczność, a nawet obniża ciśnienie krwi. Więc zamiast stresować się złą pogodą na zewnątrz, zarezerwuj zajęcia jogi i czerp z niej korzyści, relaksując się.

Spróbuj swych sił w Muay Thai

Photo from: https://www.tigermuaythai.com/

Zajęcia Muay Thai to świetna opcja na deszczowy dzień. Takie zajęcia to pełny trening, po którym będziesz więcej niż szczęśliwy, że możesz pozostać w pokoju hotelowym i paść na łóżko. Taki trening jest fantastyczny dla utraty wagi, odprężenia i sprawności ruchowej; dlaczego więc nie wybrać zdrowej i przyjemnej aktywności?

Zakupy

Tajlandia ma wiele atrakcyjnych centrów handlowych, gdzie można znaleźć towary na każdy gust i budżet: dziesiątki najlepszych sklepów, centrów handlowych i rynków są otwarte dla turystów prawie przez całą dobę i niemal wszędzie, dlatego są doskonałym rozwiązaniem, gdy pada deszcz.

Poprzedni postNastępny post
Aby zoptymalizować naszą stronę internetową i stale ją ulepszać, używamy plików cookie.