1-3 tygodnie wakacji w Tajlandii

Tajlandia to niezwykle zróżnicowany kraj, który można zwiedzać w trakcie pobytów trwających dowolną ilość czasu. Ale oczywiście im więcej go tam spędzisz, tym lepiej. Więcej czasu oznacza, że ​​nie musisz się spieszyć, ciągle pędzić na samolot czy autobus, i masz więcej czasu, aby pozostać w jednym miejscu, chłonąc wszystko zanim pojedziesz dalej.

Na szczęście Tajlandia jest bardzo przystępna cenowo i łatwo się po niej poruszać. Więc jeśli masz tydzień, dwa lub trzy tygodnie, albo więcej, możesz z łatwością zwiedzić różne części kraju, nie tracąc zbyt wiele czasu ani pieniędzy na samo przemieszczanie się. Niedrogi transport publiczny sprawia, że ​​podróżowanie po Tajlandii jest bardzo tanie i łatwe, a loty często trwają tylko godzinę lub dwie. Więc nawet w ciągu jednego tygodnia możesz poznać kulturę i kuchnię kontynentu, a potem wskoczyć na szybki lot na wyspy, aby popływać, ponurkować  czy kajakować. W tym artykule znajdziesz trzy propozycje tras podróży do Tajlandii. Oczywiście można je modyfikować w zależności od tego, co chcesz zobaczyć i ile faktycznie masz czasu.

Na przykład, jeśli chcesz, możesz spędzić cały czas pływając z wyspy na wyspę, lub jeśli nie lubisz plażowania, możesz spędzić go w górach i miastach na kontynencie.

Możesz też spędzić cały czas w jednym miejscu, albo mogą cię zaintrygować miejsca niewymienione w tych propozycjach.

Ten artykuł posłuży raczej jako przewodnik dla tych, którzy odwiedzają Tajlandię po raz pierwszy i nie są pewni, co chcieliby tam robić.

Trasy te łączą poznanie odrobiny kultury na kontynencie z plażowaniem na wyspach, dzięki czemu podróżnicy mogą poznać różne części Tajlandii.

 

Poprzedni postNastępny post
Aby zoptymalizować naszą stronę internetową i stale ją ulepszać, używamy plików cookie.