Thailand Travel Mart Plus 2023 (TTM+2023)

Urząd ds. Turystyki Tajlandii (TAT) ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Thailand Travel Mart Plus 2023 (TTM+ 2023): Odwiedź Tajlandię w roku 2023, niesamowite nowe rozdziały. Targi odbędą się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2023 r. w narodowym centrum kongresowym im. Królowej Sirikit (QSNCC) w Bangkoku.

TTM+ to najważniejsze coroczne wydarzenie branży turystycznej B2B w Tajlandii, które zyskało reputację wśród tajskiej i międzynarodowej branży turystycznej jako wydarzenie ‘obowiązkowe’ w kalendarzu. TTM+ 2023 zapewni wszystkim uczestnikom, zarówno sprzedającym, jak i kupującym, doskonałą platformę do spotkań z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi, a także do wzmocnienia relacji z globalnymi specjalistami ds. podróży, przedstawienia swojej oferty, aktualizacji i rozszerzenia działalności.

W tym roku TTM+ 2023 odbędzie się pod hasłem ‘Odwiedź Tajlandię w roku 2023, niesamowite nowe rozdziały’. Hasło to dynamicznie wytycza właściwy kierunek, mając na celu ochronę ogromnego naturalnego i malowniczego piękna kraju, poprzez szereg inicjatyw środowiskowych, w tym programy przed i po wycieczce. Główne cele to znaczna redukcja jednorazowych wyrobów plastykowych oraz innych odpadów z tworzyw sztucznych i system dopasowywania biznesów bez użycia papieru. Realizując bieżącą misję polegającą na rozwijaniu i ciągłym ulepszaniu praktyki zrównoważonej i odpowiedzialnej turystyki, która dostrzega najlepszy i najjaśniejszy wizerunek wyspy Phuket, TTM+ 2023 zapewni mieszkańcom i wszystkim uczestnikom niezwykłe i doskonałe wrażenia.

Dlatego dołącz do nas na TTM+ 2023, jednym z wydarzeń branży turystycznej o największej wartości dodanej, i bądź częścią wysokiej jakości turystyki, zachowując równowagę między gospodarką, społeczeństwem i środowiskiem. Uprzejmie informujemy, że rejestracja będzie otwarta od godziny 10.00. (GMT+7) 7 lutego – 24.00 godz. (GMT+7) 10 marca 2023 na https://thaitravelmartplus.com

Poprzedni wpisNastępny wpis
Aby zoptymalizować naszą stronę internetową i stale ją ulepszać, używamy plików cookie.