Surat Thani (Ko Phangan)

Surat Thani (Ko Phangan)

Ko Phangan to znana na całym świecie wyspa w prowincji Surat Thani, około 100 kilometrów od centrum prowincji. Położona w Zatoce Syjamskiej w pobliżu Ko Samui, Ko Phangan to duża górska wyspa, porośnięta palmami kokosowymi i otoczona plażami z białym piaskiem i błękitnymi wodami pełnymi raf koralowych.

Surat Thani (Ko Phangan)

Wyspa stała się szczególnie popularna ze względu na comiesięczną imprezę na cześć pełni księżyca. Tysiące młodych ludzi z całego świata przyjeżdża na imprezę Full Moon Party w Haad Rin, gdzie na plaży grają DJ-e.

Oprócz pięknej plaży i morza Ko Phangan, turyści mogą podziwiać atrakcje przyrodnicze: wodospady, góry, odwiedzić lokalne farmy kokosowe i łowić ryby w wiosce Chokchalam.

Surat Thani (Ko Phangan)

Odwiedź piękny wodospad Phaen, odpuść dzień na plaży i wybierz się w góry, gdzie otoczy Cię niesamowita przyroda i gdzie znajdziesz wspaniałe widoki na okolicę. Jeśli masz ochotę na masaż, udaj się do miejscowej świątyni Wat Pho, która jest jednym z najlepszych miejsc. W przeciwnym razie znajdziesz piękne nurkowanie i nurkowanie z rurką oraz wycieczki statkiem. Ciesz się zajęciami jogi i medytacji.

Aby zoptymalizować naszą stronę internetową i stale ją ulepszać, używamy plików cookie.