Kampania ‘Niezauważone nowe rozdziały’

TAT ogłosiło 25 finalistów kampanii ‘Niezauważone nowe rozdziały’, obejmującej pięć nadchodzących atrakcji w północnych, północno-wschodnich (Isan), centralnych, wschodnich i południowych prowincjach Tajlandii, wybranych przez tajlandzkich turystów jako wschodzące atrakcje oferujące nowe doświadczenia z podróży.

Oto pełna lista 25 finałowych atrakcji kampanii ‘Niezauważone nowe rozdziały’:

Centrum: Galeria Manasikarn Dharma w Saraburi, Jaskinia Bo na górze Ibid w Phetchaburi, Tunel 3D Thong Pha Phum w Kanchanaburi, Punkt widokowy Phu Pha Rat w Khao Ngu Stone Park w Ratchaburi i Phra Mahathat Chedi Phakdi Prakat w Wat Thang Sai w Prachuap Khiri Khan.

Wschód: Ko Si Chang w Chon Buri, świątynia Wat Maniwong w Nakhon Nayok, świąty;nia Wat Hong Thong w Chachoengsao, świątynia Wat Tham Khao Pratun w Rayong i Jaskinia Khao Shiva (Tham Nam) w Sa Kaeo.

Północ: wodospad That Yai w Phetchabun, Phasan w Nakhon Sawan, świątynia Wat Phrathat Doi Phra Chan w Lampang, świątynia Wat Phrathat Hariphunchai w Lamphun i świątynia Wat Tham Chetawan w Nan.

Północny wschód: Mo Hin Khao w Chaiyaphum, park lesny Phu Bo Bit Forest Park w Loei, punkt widokowy Pha Phaya Kupri w Si Sa Ket, społeczność Ban Prang Nakhon w Nakhon Ratchasima i świątynia Wat Phuttha Wanaram (Wat Pa Wang Nam Yen) w Maha Sarakham.

Południe: park Khao Na Nai Luang Dharma w Surat Thani, Mu Ko Kam w Ranong, odcisk stopy Buddy w morzu w klasztorze Ko Kaeo Phitsadan w Phuket, Hin Phap Pha w Nakhon Si Thammarat i Ko Tarutao w Satun.

Centrum

Wschód

Północ

Północny wschód

Południe

Poprzedni postNastępny post
Aby zoptymalizować naszą stronę internetową i stale ją ulepszać, używamy plików cookie.