Miesiąc miodowy w raju

Tajlandia to idealne miejsce na wspaniały miesiąc miodowy lub po prostu romantyczne wakacje, które dodadzą kolorytu waszemu związkowi.

 

W końcu ta starożytna i mistyczna kraina jest obdarzona plażami z białym piaskiem, otoczonymi palmami i malowniczymi szczytami górskimi z zielonymi lasami oraz świątyniami, które wciąż zachowują wspaniałość starożytnych cywilizacji.

 

Nie zapominając również o niesamowitej stolicy, Bangokoku, który łączy dawne czasy z nowoczesnością.

 

Łatwo zrozumieć, dlaczego Tajlandia jest często nazywana najlepszym krajem na podróż poślubną. Nawet jeśli twój ślub nie odbywa się w Tajlandii, nie ma nic bardziej romantycznego niż wycieczka do magicznych tropików tego kraju.

 

Co robić podczas miesiąca miodowego? Oto kilka propozycji:

Gotujemy razem
Zapisz w swojej domowej książce kucharskiej przepisy kuchni tajskiej, przygotowane samodzielnie na jednym z wielu jednodniowych kursów kulinarnych.
Podwodny świat
Dokonajcie wspólnych odkryć na dnie mórz Tajlandii. Świetnymi miejscami do nurkowania są niezamieszkane wyspy, które nadają się również dla miłośników snorkelingu i nurkowania. Tutaj możesz pływać z żółwiami, bawić się z ciekawskimi delfinami lub obserwować ogromnego rekina wielorybiego.
Aktywny wypoczynek
Zainteresuje pary swoją różnorodnością: rafting, surfing, piesze wycieczki, tajemnicze jaskinie, quady i wiele innych nie pozostawi obojętnym nawet największych fanów spokojnego wypoczynku.
Wypoczynek w SPA
Tajskie uzdrowiska to jeden z najprzyjemniejszych prezentów dla ciała i rajska przyjemność, która nie ma sobie równych. Specjalny pakiet usług dla Młodej Pary zapewni Wam obojgu prawdziwą rozkosz.
Morskie wyprawy
Da wam dostęp do ustronnych wysp, jeśli wynajmiecie szybką lub tradycyjną tajską łódź i zakotwiczycie w jednym z urokliwych zakątków kraju. A jeśli chcecie więcej luksusu i splendoru to znajdziecie go na pokładzie jednego z pięknych statków wycieczkowych. Jeśli zaś zechcecie podróżować w stylu azjatyckim, to zrobicie to na pokładzie ciekawie odrestaurowanego chińskiego dżonka, gdzie będziecie pływać pod wodą zawieszoną nad malowniczymi klifami, które zdobią zatokę Phang Nga.
Aby zoptymalizować naszą stronę internetową i stale ją ulepszać, używamy plików cookie.